Coven - Ashen Owl Vest met capuchon zwart van League Of Legends

Exclusief

Kies je maat

Kies je maat

Uit voorraad leverbaar

Slechts 1 in voorraad

Delen

OEKO-TEX ® Standard 100

Als een textielartikel een STANDARD 100-label krijgt, kun je er zeker van zijn dat alle componenten van het artikel, inclusief alle draden, knopen en andere accessoires zijn gecontroleerd op schadelijke stoffen en het artikel is daarom volledig veilig voor gebruik. De testen worden uitgevoerd door onze onafhankelijke OEKO-TEX® instituten, gebaseerd op onze uitgebreide OEKO-TEX® criteria. De testprocedure houdt rekening met tal van gereguleerde en niet-gereguleerde stoffen die schadelijk kunnen zijn voor de gezondheid van de mens. De door de STANDARD 100 vastgestelde waardegrenzen gaan vaak verder dan de nationale en internationale eisen.

Large duurzame productie

Duurzame productie. Deze EMP-certificering houdt in dat wij beschikken over keurmerken, certificaten of fabrieksaudits die de toepassing van duurzame productiestandaarden bevestigen. Dit betekent dat we ons houden aan de sociale normen, de bescherming van de werknemers en de veiligheidsvoorschriften in het productieland. Wij zijn van mening dat duurzame productie bijdraagt aan het behoud van de natuurlijke basis van het leven voor de volgende generatie.

Code SAVE20 Kopieer de code
Minimale bestelwaarde € 49,99. Alle uitzonderingen op de actie vind je HIER. Kan niet met andere acties worden gecombineerd. De 20% korting zal worden toegepast na het invullen van de code. Geldig t/m 03-03-2026.

Achteraf betalen

Gratis retourneren

30 dagen bedenktijd

Uitstekende service

- Standaard lengte
- Normale pasvorm
- Ronde hals
- Print op voor- en achterkant
- Steekzakken
- Capuchon met trekkoord
- Metalen ritssluiting
- Rits en ritstrekker van metaal
- Geribbelde manchetten

Duurzaamheid: Fruit of the Loom - Classic Hooded Sweatshirt Jacket
Gecertificeerd conform STANDAARD 100 by OEKO-TEX® 085295 Shirley
Wrap Certification (18708)
Lid van amfori BSCI

EMP: Gecertificeerd conform STANDAARD 100 by OEKO-TEX® 21.0.57027 Hohenstein HTTI
Artikelnr. 563295
Titel Coven - Ashen Owl
Exclusief Ja
Artikelonderwerp Fan merch, Gothic, Gaming, eSports, Duurzaamheid
Handtekening ja
Licentie officieel gelicentieerd artikel
Entertainment licenties League Of Legends
Releasedatum 28-10-2023
Sexe Mannen
Producttype Vest met capuchon
Patroon effen
Bedrukt ja
Kraagvorm Capuchon
Mouwvorm Normale Mouwen
Mouwlengte Longsleeve
Sluiting Ritssluiting
Zakken met steekzakken
Kleur zwart
Pasvorm/Tops Regular
Lengte (van de kleding) Normaal
Buitenmateriaal 80% katoen, 20% polyester
Verzorgingsinstructies Machinewasbaar
Certificering OEKO-TEX ® Standard 100, EMP Sustainable Production
Hoodies Fruit of the Loom