Duurzaamheid bij Large

Adviesprijs € 39,99 € 35,99

Stay Positive Trui met capuchon zwart van Steven Rhodes

Kies je maat

Kies je maat

Uit voorraad leverbaar

Delen

OEKO-TEX ® Standard 100

Als een textielartikel een STANDARD 100-label krijgt, kun je er zeker van zijn dat alle componenten van het artikel, inclusief alle draden, knopen en andere accessoires zijn gecontroleerd op schadelijke stoffen en het artikel is daarom volledig veilig voor gebruik. De testen worden uitgevoerd door onze onafhankelijke OEKO-TEX® instituten, gebaseerd op onze uitgebreide OEKO-TEX® criteria. De testprocedure houdt rekening met tal van gereguleerde en niet-gereguleerde stoffen die schadelijk kunnen zijn voor de gezondheid van de mens. De door de STANDARD 100 vastgestelde waardegrenzen gaan vaak verder dan de nationale en internationale eisen.

Large duurzame productie

Duurzame productie. Deze EMP-certificering houdt in dat wij beschikken over keurmerken, certificaten of fabrieksaudits die de toepassing van duurzame productiestandaarden bevestigen. Dit betekent dat we ons houden aan de sociale normen, de bescherming van de werknemers en de veiligheidsvoorschriften in het productieland. Wij zijn van mening dat duurzame productie bijdraagt aan het behoud van de natuurlijke basis van het leven voor de volgende generatie.

2 artikelen = 10% KORTING, 3 artikelen = 15% KORTING, 4 artikelen = 20% KORTING

Code CHOOSE Kopieer de code
*Algemene voorwaarden 'Meer bestellen = meer besparen': Alle uitzonderingen op deze actie vind je HIER. De korting zal automatisch worden toegepast in je winkelmandje na het invullen van de code en het bereiken van de minimale bestelwaarde (2 artikelen = 10% korting, 3 artikelen = 15% korting, 4 artikelen = 20% korting). Als je bestelling onder de minimale bestelwaarde komt, bijvoorbeeld door een retournering, kan de korting komen te vervallen. Kan niet worden gecombineerd met andere kortingscodes. Geldig t/m 15-07-2025.
*Minimale bestelwaarde € 99,99. De verzendkosten zullen automatisch in mindering worden gebracht. Geldig t/m 31-07-2025.

Achteraf betalen

Gratis retourneren

30 dagen bedenktijd

Uitstekende service

- Capuchon met trekkoord en metalen oogjes
- Kangoeroezak
- Geruwde binnenkant
- Geribde manchetten

Duurzaamheid: Fruit of the Loom - Classic Hooded Sweat
gecertificeerd volgens STANDARD 100 door OEKO-TEX® 085295 Shirley
WRAP-certificering (18708)
Amfori-lid

EMP: gecertificeerd volgens OEKO-TEX® STANDARD 100 21.0.57027 Hohenstein HTTI
Gewicht/gramgewicht van hoodies Basic Hoodie (ca. 280 g/m²)
Artikelnr. 563938
Titel Stay Positive
Artikelonderwerp Fun merch, Spreuken, Duurzaamheid
Licentie officieel gelicentieerd artikel
Releasedatum 20-11-2024
Brandfun Steven Rhodes
Sexe Mannen
Producttype Trui met capuchon
Patroon effen
Bedrukt ja
Kraagvorm Kraagloos
Mouwvorm Normale Mouwen
Mouwlengte Longsleeve
Zakken kangoeroezak
Kleur zwart
Pasvorm/Tops Regular
Lengte (van de kleding) Normaal
Buitenmateriaal 80% katoen, 20% polyester
Verzorgingsinstructies Machinewasbaar
Certificering OEKO-TEX ® Standard 100, EMP Sustainable Production
Hoodies Fruit of the Loom
Gewicht/gramgewicht van hoodies Basic Hoodie (ca. 280 g/m²)

E.M.P. Merchandising Handelsgesellschaft mbH
Darmer Esch 70 a
49811 Lingen
Germany
www.emp.de