Uitverkocht!

"Fire & Ice" LP van Yngwie Malmsteen

Dit artikel is momenteel niet beschikbaar.

Delen

Achteraf betalen

Gratis retourneren

30 dagen bedenktijd

Uitstekende service

180 gram vinyl. De uitgebreide bersie bevat de vier bonustracks "Leviathan ", "Forever Is A Long Time ", "All I Want Is Everything" en "Broken Glass".

De rol die Yngwie Malmsteen heeft gespeeld in de muziekwereld, wordt door de jaren heen steeds meer gewaardeerd. Time Magazine ziet hem als één van de "10 Greatest Electric Guitar Players". De Zweedse gitarist, songwriter, multi-instrumentalist en bandleider werd beroemd met zijn neoklassieke stijl in de heavy metal en gitaristen wereldwijd beoefenen de composities van Malmsteen om beter te worden.

"Fire & Ice" is het zesde studioalbum van Malmsteem en werd in 1992 uitgebracht. Het album bereikte direct na het uitbrengen een nummer 1 status in Japan en er werden op de eerste dag 100 000 exemplaren van verkocht. Eén van de hoogtepunten van het album, "Cry No More", is gebaseerd op het arrangement "Badinerie" van Bach. De dubbel-LP "Fire & Ice" bevat vier bonustracks, die nog niet eerder op vinyl waren uitgebracht.
Artikelnr. 291572
Titel Fire & Ice
Muziekgenre Heavy Metal
Artikelonderwerp Bands
Band Yngwie Malmsteen
Releasedatum 17-10-2014
Producttype LP
Mediaformaat 1-3 2-LP

LP 1

  • 1.
    Perpetual
  • 2.
    Dragonfly
  • 3.
    Teaser
  • 4.
    How Many Miles To Babylon
  • 5.
    Cry No More
  • 6.
    No Mercy
  • 7.
    C'est La Vie
  • 8.
    Leviathan

LP 2

  • 1.
    Fire And Ice
  • 2.
    Forever Is A Long Time
  • 3.
    I'm My Own Enemy
  • 4.
    All I Want Is Everything
  • 5.
    Golden Dawn
  • 6.
    Final Curtain
  • 7.
    Broken glass

Meer van "Yngwie Malmsteen"